Як правильно обслуговувати холодильне обладнання

Обслуговування промислового холодильного обладнання є незамінною частиною успішного процесу експлуатації. Для того щоб воно працювало якомога довше, необхідно дотримуватися певних порад.

Як обслуговувати холодильні шафи та вітрини

1. Забезпечити правильні температурні умови

Необхідно враховувати, що різне холодильне обладнання призначене для експлуатації в різних кліматичних режимах температури, а також при різній вологості. Тому не варто нехтувати цим, а краще забезпечити нормальні умови для техніки: посилене охолодження конденсатора, додаткова вентиляція приміщень та інші.

Таож не рекомендуємо ставити холодильники близько до опалювальних приладів або батарей. Та не засуваєти холодильник в тісні ніші, щоб не заважати циркуляції повітря.

2. Регулярно очищати від пилу

Також варто не забувати очищати конденсатор від пилу. Пил – це утеплювач, а холодильник виконує прямо протилежну функцію. Брудний конденсатор змушує холодильник працювати старанніше для охолодження продукції, яка знаходиться в ньому. А це призводить до збільшення витрат на електроенергію, ну і, звичайно ж, до скорочення терміну служби дорогого приладу.

3. Оглядати машинне відділення

Це допоможе вчасно виявити наявність неполадок. Наприклад: витік масла, холодоагенту або конденсату, іній на трубопроводі, сліди машинного масла. Також перегрів або підозрілий шум компресора.

4. Вчасно звертатися до майстра

Якщо ви не впевнені, що можете самостійно очистити або оглянути холодильну шафу не пошкодивши його – краще звернутися до майстра. Ми в ProdHolod Plus не тільки самостійно займаємося ремонтом холодильного обладнання, а й допомагаємо знайти майстра в іншому місті, наприклад, Львові, Києві чи Дніпрі.

Переваги співпраці з ProdHolod Plus

У компанії ПРОДХОЛОД Плюс ви можете не тільки купити холодильну шафу в Харкові з доставкою по всій Україні, а й отримати разом з покупкою гарантійне обслуговування протягом трьох місяців, безкоштовні консультації та виїзди майстрів, незалежно від вашого міста.

Також у нас завжди в наявності холодильні компресори, контролери та інші комплектуючі для ремонту холодильників.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь