Як обрати холодильну шафу для напоїв

Вибираючи холодильну шафу для зберігання напоїв, води та алкогольної продукції потрібно звертати увагу на багато деталей: від розмірів самої шафи до його технічних характеристик. Знаючи ці основи ви точно зможете підібрати пристрій, який ідеально підійде саме для вашого магазину і буде радувати вас стабільною роботою.

Характеристики холодильника для напоїв

Щоб холодильну шафу справно охолоджував напої, він повинен володіти відповідними технічними характеристиками.

Холодильный шкаф для напитков

  • Тип холодильникаНайбільш універсальний і поширений вид холодильного обладнання для зберігання та демонстрації напоїв – холодильні шафи зі скляними дверима. Однак в супермаркетах можливо також використання холодильників типу open-front (регалів).
  • Динамічне охолодженняТакий тип охолодження дозволяє рівномірно розподіляти охолоджене повітря всередині пристрою, що дозволяє більш якісно охолоджувати його вміст.
  • Кліматичний клас обладнанняТемпературні діапазони в яких працює пристрій. Наприклад, якщо холодильну шафу буде встановлений на вулиці, він повинен володіти відповідними характеристиками, щоб витримувати низькі зимові температури.
  • Максимально допустиме навантаження на полицюВага, який витримує полку. Цей показник особливо актуальний для холодильних шаф, де будуть зберігатися пляшки, адже багато хто з них скляні, що значно додає вагу. Не варто перевантажувати полки до максимального значення: при тривалих навантаженнях вони швидко прийдуть в непридатність.
  • МісткістьТакож варто звернути увагу на кількість пляшок, які вміщуються в холодильник не створюючи перевантаження на полиці. Цей показник називається корисним об’ємом. На основі цього слід вибирати найбільш відповідний за обсягом холодильну шафу.
  • Система відкриття дверейДвері можуть бути орними та розсувними. У більшості випадків в однодверних шафах використовуються орні дверці, а в дводверних розсувні. Останні набагато зручніше і дозволяють безперешкодно відкривати двері навіть в невеликих приміщеннях.

Найкращі холодильні шафи для напоїв

Переваги співпраці з ProdHolod Plus

Перед продажем кожна холодильна шафа проходить ряд ремонтно-відновлювальних робіт. В результаті чого наші покупці отримують перевірений, пофарбований, повністю робочий холодильник з гарантією 3 місяці.

Крім цього, у нас можна купити деталі для ремонту холодильного обладнання, наприклад, компресори, контролери, вентилятори, охолоджувачі.

Ми відновлюємо холодильники під кожного клієнта, це означає, що ми можемо врахувати ваші побажання. Наприклад, пофарбувати холодильну шафу в будь-який колір і встановити додаткове освітлення.

Доставка обладнання проводиться з Харкова в будь-яке місто України за допомогою поштових служб Нова Пошта (накладений платіж) і Delivery (заборона на видачу), а також довантажити по повній передоплаті.