Виробники контролерів: EVCO, Danfoss, ELiWELL, Dixell

Холодильний контролер – не сама помітна частина обладнання, але саме він дозволяє підтримувати оптимальну температуру і регулювати її.

У цій статті ми розповімо про три основні виробники контролерів у світі.

EVCO

Понад двадцять п’ять років італійська компанія EVCO надає стандартні та індивідуальні рішення в області охолодження, громадського харчування та кондиціонування повітря.

Компресори EVCO дозволяють оптимізувати ефективність, тривалість і надійність системи холодопостачання. Результат – не тільки енергоощадження та зниження впливу на навколишнє середовище, але також і підвищена безпека.

Danfoss

Історія компанії Danfoss почалася в 1933 році. З того часу з невеликого підприємства компанія виросла у світового лідера.

Danfoss створює рішення для теплопостачання і опалення вже більш як 80 років. Компанія першою у світі розробила радіаторний терморегулятор і регулятор перепаду тиску. Сьогодні вона створює продукти на основі хмарних технологій, із застосуванням штучного інтелекту.

ELiWELL

Eliwell – це центр групи Schneider Electric по системам HVAC-R. Він проектує, розробляє і виробляє:

  • Рішення і системи управління для торгових і промислових холодильних установок.
  • Контролери для кондиціонування повітря у співпраці з провідними виробниками в галузі.

Eliwell є світовим лідером в області управління холодильним обладнанням та кондиціонуванням повітря протягом сорока років, займаючись проектуванням і розробкою контролерів.

Ключем до успіху Eliwell є її Центр досліджень і розробок, де проходять всі етапи розробки продукту: від проектування до випробувань.

Dixell

Надає енергоефективні рішення для електронного регулювання та управління кондиціонуванням повітря, опаленням і охолодженням.

Dixell – лідер в області електронного регулювання і управління для систем охолодження, кондиціонування повітря, опалення та роздрібної торгівлі. Світовим визнанням користуються такі пристрої Dixell, як параметричні контролери, регулятори та інвертори частоти обертання вентиляторів, системи управління компресорів, приводи електронних регулюючих дросселюючих клапанів, датчики й системи моніторингу. Ці промислові вироби і товари загального призначення відіграють важливу роль в забезпеченні комфорту і захисту харчових продуктів по всій холодильного ланцюга.

Б / у контролери для холодильників

Ми в ProdHolod Plus продаємо перевірені б / у контролери відмінної якості. У нас ви зможете знайти всі торгові марки описані вище, а також інші комплектуючі: компресори, охолоджувачі.