Обираємо холодильну вітрину для овочів

Зберегти свіжість і зовнішній вигляд овочів допомагають правильно підібрані холодильні вітрини. Спеціальний температурний режим допомагає уникнути передчасного псування продукту і, відповідно, збитків магазину.

У цій статті ми розберемося як вибрати холодильник для зберігання свіжих овочів та фруктів.

При якій температурі повинні зберігатися овочі та фрукти

Оптимальний температурний режим для зберігання свіжих овочів та фруктів – від -1 до +10 градусів Цельсія. Це означає, що найкраще підійдуть середньотемпературні холодильники відкритого типу – регалы

Якщо температура зберігання буде вище рекомендованої – свіжі плоди швидко псуються і втрачають свій товарний вигляд. При дотриманні необхідного температурного режиму хімічні процеси сповільнюються і фрукти з овочами будуть зберігатися досить довго.

Оптимальний температурний режим для різних продуктів

Варто враховувати і те, що не всі овочі і фрукти оптимально зберігати при одній температурі. Деяким потрібен більш теплий режим, іншим – більш холодний. Ця проблема вирішується розподілом всього товару між декількома холодильниками: в одному – трохи тепліше, в іншому – холодніше.

Для правильного сортування важливо знати при якій температурі слід зберігати ті чи інші плоди. Нижче ви знайдете таблицю оптимальних температурних умов зберігання овочів в холодильних вітринах.

За якої температури зберігати овочі

Який холодильник обрати

Холодильники Open-Front – оптимальний вибір не тільки для зберігання, але і для демонстрації фруктів і овочів. Більшість мережевих супермаркетів і невеликих магазинів використовують саме такий тип холодильників.

No products found which match your selection.

Особливості моделей холодильних вітрин гірок для овочів і фруктів:

  • Температурний режим від +2 до +8 ідеально підходить для зберігання і демонстрації фруктів і овочів.
  • Динамічна система охолодження рівномірно розподіляє охолоджені потоки повітря по всіх полках холодильної гірки
  • 4-5 полиць для розміщення фруктів і овочів дають можливість представити покупцеві весь асортимент
  • Система підсвічування добре висвітлює всю викладку товару

Холодильні шафи та вітрини ProdHolod Plus

У нас ви можете знайти не тільки регали, але і холодильні шафи, морозильні камери. Якщо ви не впевнені в тому, чи підійде вам та чи інша одиниця холодильного обладнання – ви завжди можете звернутися до наших менеджерів. Вони допоможуть вам з вибором, проконсультують по температурним режимам і будь-яким іншим питанням.